Previous Next

Автомобільні ваги

(Ортотропна конструкція)

Конструкція платформи автомобільної ваги ЛІЛС виготовляється на основі U-подібного ортотропного профілю. Такий вид конструкції ваг має низку значних переваг перед традиційними швелерними вагами і не має вад у своєму конструктиві.

 Переваги наших ваг:

  • Сучасна ортотропна конструкція платформи із гнутих U-подібних профілів з додатковими ребрами жорсткості;
  • Товщина платформи 320 мм, а встановлених ваг 400 мм;
  • Використовуємо лише якісні та сертифіковані матеріали;
  • Сертифікована електроніка (IP68) із захистом від стороннього втручання та гарантією 36 місяців;
  • Висока точність показань (всього 20 кг на 80 тоннах);
  • Швидкий монтаж та ремонт завдяки сервісним люкам;
  • Можливість встановлення на плити та виконати перенесення ваг;
  • Автомобільні ваги внесені до держреєстру, що дозволяє виконати здачу ваг органам Держстандарту;
  • Три варіанти виконання платформи допоможуть вибрати відповідний саме Вашим потребам варіант виходячи з автомобілепотоку та вартості.

 Крім цієї висоти встановлених автомобільних ваг становить лише 40 см, що дозволяє зменшити кут заїзду та довжину заїзних пандусів, а це економія не тільки корисного простору на території та полегшення заїзду на ваги, а й економія коштів на будівництво фундаменту.

>

Варіанти виконання фундаменту автоваг

Невід'ємною частиною автомобільних ваг необхідною для забезпечення точності та стабільності показань є правильно побудована основа (фундамент) автоваг. Залежно від потреб замовника та особливостей місцевості ми використовуємо три види основи під автомобільні ваги:

Естакадний фундамент

  

Найбільш поширений та зручний в обслуговуванні варіант виконання фундаменту

  

Котлованний фундамент

  

Використовується при обмеженому просторі, але необхідна установка навісу та дренажної системи, щоб уникнути скупчення вологи в бетонному приямку.

Монтаж на плити

 

Мобільний "безфундаментний" варіант виконання основ ваг, до мінусів відноситься необхідність додатково набувати металеві заїзні пандуси

 

Додат. Комплектуючі до автомобільної ваги

Стандартні розміри вантажоприймальної платформи автомобільної ваги від 6 до 24 метрів, а тоннаж від 30 до 100 тонн, залежно від потреб клієнта. Крім стандартного варіанта виконання автомобільні ваги можуть комплектуватися металевими заїздами, зашитою посиленою серединою, виносним табло, посиленими відбійниками. Також ми здійснюємо будівництво навісів під автомобільні ваги, а також вагових приміщень.

 

 
© 2023 ТОВ "БК "ЛІЛС"